en

VÍTEJTE

Vítejte na stránkách DJ LUDWy

Pokud hledáte DJ pro svatbu, oslavu, firemní večírek či jinou párty, jste tady správně!

SVATBY

Ozvučení obřadu:

Přemýšlíte nad ozvučením svatebního obřadu? Není vůbec problém, disponuji bezdrátovými mikrofony a stojany, takže oddávajícího, případně další důležité osoby, bude perfektně slyšet a žádná hůře slyšící babička už si nebude stěžovat! Budete-li chtít i hudební podkres, na příchod, novomanželské podpisy či gratulace, vše pro Vás po předchozí domluvě a výběru hudby zařídím.

Hudební podkres pro hostinu:

Chcete slyšet svou oblíbenou nebo příjemnou hudbu při hostině? Maličkost! Proslovy před jídlem a příjemná atmosféra u hostiny je také důležitá.

Hudební produkce:

Ještě si dáme první novomanželský tanec a můžeme jít na to! Pokud budete chtít, vyberte si hudební žánr a já se jej budu držet, ať slyšíte během svého svatebního dne to, co si budete přát! Disponuji širokým repertoárem pro všechny věkové kategorie, takže každá generace si přijde na své. NIKDY nehraji pro sebe, ale pro lidi, ať se baví a užijí si ten výjimečný den. Hudební požitek novomanželů a všech svatebčanů, je pro mě nejdůležitější!

FIREMNÍ VEČÍREK NEBO OSLAVA NAROZENIN

Firemní večírek

Firemní večírek je dokonalá příležitost pro zkvalitnění vztahů na pracovišti. Příprava na tuto akci je velmi důležitá, protože je nutné důkladně vybírat hudbu tak, aby byli spokojeni zaměstnanci i organizátoři, aby se zkrátka zábava tzv. "nezvrtla" a aby se u vás na tuto akci vzpomínalo jen pozitivních superlativech.

Má role na každém firemním večírku je být podporou pro oficiální část večírku a organizátora, ale také bavičem ve volné části.

Soukromá akce

Na oslavě životního jubilea se scházejí rodiny, příbuzní a přátelé. Díky tomu tvoří velmi různorodou skupinu. Je náročné zabavit všechny najednou. DJ v tomto případě musí umět najít střední cestu ve výběru hudby, která zaujme i starší i mladší účastníky akce.

S objednávajícím (ať je to oslavenec, nebo příbuzný, jenž DJe objednává) si vždy domlouváme, jakou hudbu má rád oslavenec, kolik lidí a v jakém přibližném věkovém rozpětí bude na oslavě, v jakém duchu se celá akce ponese, zda je to spíše rodinné posezení a hudba jen tematicky dokresluje atmosféru, nebo to má být bouřlivá párty do pozdních hodin. Všechno je přizpůsobeno oslavenci, aby si svůj den užil dle svých představ.

KARAOKE

Mezi velmi žádané a oblíbené programy, které velmi často zajišťujeme, patří

i zábavné KARAOKE večírky, kdy zájemci z řad hostů si mohou zazpívat do mikrofonu své oblíbené písně s profesionálním hudebním doprovodem a možností odezírání textu písně z obrazovky monitoru.

Chcete mě kontaktovat?